O nás

Naše společnost je zaměřena na kontrolní činnosti v oblasti automobilového průmyslu.

Provádíme vizuální kontroly, měření, opravy, kontrolu funkčnosti, dokončovací práce, vícepráce. Zajišťujeme umísťování našich kontrolních pracovníků k montážním-kontrolním linkám, služby Quality Managementu a poradenství.

Provádíme rework dílů prostřednictvím našich proškolených operátorů pod vedením zkušených mistrů.
Vytváříme pracovní návodky s fotodokumentací a zaškolování pro provádění reworku.

Nabízíme naše zkušenosti pro spolupráci při úpravě komponentů, pro dokončování vývoje prototypů a zavádění sériové výroby.

Nabízené služby provádíme interně, nebo u zákazníka, dále provádíme výjezdy do zahraničí. Naši pracovníci disponují jazykovými znalostmi a dobrými organizačními schopnostmi. Jsou  vybaveni potřebnými zařízeními dle požadavků zákazníka.

Máme  znalosti norem VDA, QS 9000 a ISO TS 16949, a také podle nich umíme i pracovat.

U některých zákazníků jsou naši pracovníci samostatnou součástí vstupní kontroly a také sledují účinnost nápravných opatření u dodávek dílů, které byly reklamovány.

U dlouhodobějších akcích zajišťujeme pracovníky z místa pracoviště.

Společnost Sorting Pro  s.r.o. má uzavřenou vysokou pojistku odpovědnosti za způsobenou škodu u mezinárodní pojišťovny.

Zastupujeme zákazníka u jeho dodavatelů, provádíme kontrolu zabezpečení kvality, procesu a výroby v jeho prostorách , zpracováváme dokumentaci potřebnou pro monitorování plánovaných zlepšení dodavatelů. Spolupracujeme při řešení krizových situací - doplnění pracovníků, rychlé výjezdy k dodavatelům i zákazníkům. Komunikujeme s Vašimi dodavateli a dohodneme s nimi podmínky požadovaných služeb, čímž šetříme Váš čas.

Nabízíme vlastní nákladní dopravou pro přepravu dílů i nad 3,5 t. a přepravu operátorů vlastním mikrobusem.
Všechny uvedené služby v naší nabídce provádíme pro všechny druhy materiálů a pracovníky zajišťujeme jak na krátkodobou, tak i na dlouhodobější kontrolu po celém území ČR i do zahraničí.

Reagujeme na Vaše požadavky 24 hodin denně.

Proč s námi pracovat?

prilohy

nazev popis odkaz
Prezentace 2024 3299 kB